Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Dzisiaj
 3. Wczoraj
 4. HardMan

  Alita: Battle Angel (2019)

  Kurwa mac az sie nóż w kieszeni otwiera!!!!zryj kurwa ten popkorn glosniej !!jak bys kurwa rok nie jadł!!!sp*********s i tak kiepska wersje na maxa!!
 5. Konfucjusz70

  Suspiria (2018)

  Cieniutki jak gumka w majtach. Wszystko sztuczne. Sztuczna Dakota Johnson, poruszała się jak manekin. Taniec, sceneria, dialogi do doopy. Stare kości obrosły świeżym mięsem, tylko mięso się zepsuło i okazało niezjadliwe. Pomyje po oryginale Argento. Bez klimatu, bez charyzmy, bez wyrazu. Ładna tu tylko była sceneria. 2/10.
 6. NickTrolo

  Alita: Battle Angel (2019)

  Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality, Hugo (Keean Johnson), twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości - posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać. [opis dystrybutora kino]
 7. NickTrolo

  7 uczuć (2018)

  Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. [opis dystrybutora kino]
 8. Baśń o Kopciuszku w nowej wersji. Mary (Selena Gomez) jest młodą dziewczyną, która mieszka z macochą (Jane Lynch) i jej dwoma córkami (Emily Perkins oraz Katharine Isabelle). Wykorzystują ją do wszelkiego typu prac. Pewnego dnia do szkoły dochodzi nowy uczeń - Joey (Drew Seeley), popularny piosenkarz pop, obiekt westchnień wszystkich nastolatek. Zakochuje się on w dziewczynie podczas walentynkowego balu, nie zna jednak tożsamości dziewczyny - Mary wymknęła się z domu pomimo zakazu macochy, zaś na przyjęciu pojawiła się w przebraniu. Gdy zbliża się północ, musi wracać do domu, lecz pośpiechu gubi odtwarzacz muzyki, który znajduje Joey. Decyduje się odnaleźć nieznajomą. Ogłasza, że zwróci zgubę osobie, która poda tytuły piosenek znajdujących się na odtwarzaczu.
 9. Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie. [opis dystrybutora kino]
 10. CWodnik

  S06E04 - Book of the Stranger

  Link nie działa. Może ktoś zaktualizować?
 11. Magicy / The Magicians - S04E05 - Escape from the Happy Place Ambitny nastolatek, Quentin Coldwater (Jason Ralph) rozpoczyna naukę na Uniwersytecie Brakebills, gdzie szkoli się w posługiwaniu magią. Na uczelni zaprzyjaźnia się z czwórką studentów, z którymi doskonali swoje zdolności oraz przeżywa wiele niebezpiecznych przygód. Tymczasem najlepsza przyjaciółka Quentina, Julia (Stella Maeve) nie dostaje się na studia, jednak nie zamierza rezygnować z praktykowania magii.
 12. jkluczniok

  Granica (2018) Gräns

  Inny film od większości, nie jestem miłośnikiem takiej scenerii ale .... Obejrzałem do końca, według mnie można zobaczyć nie jest to film jak się mówi na jedno "Kopyto"
 13. krzykr

  Operacja Overlord (2018)

  Przed premierą pisali, że fabularnie powiązany z serią cloverfield niestety ja tego wątku w filmie nie odnalazłem. Dobry jednostrzałowiec, aż zainstalowałem sobie Comandosów...
 14. Ostatni tydzień
 15. Konfucjusz70

  Kler (2018)

  No, no, no..No, no. Jestem pod wrażeniem. Oglądałem wiele filmów o Kościele- i Mea maxima culpa, i Spootlight, i Kalwaria, i Chłopcy od świętego Vincentego.. W filmach amerykańskich zajmują się tylko pedofilią. Ale polski Kler okazał się lepszy. Pokazał całość, I pedofilię, i rozpasanie. Jest po prostu znakomity. Wszystko pokazane z umiarem, bez tego amerykańskiego patosu, bez szarży, Wątek pedofilski- nie rozdmuchany. Pokazany dobrze, ale bez szarży. Jedyny mocniejszy akcent to minutowa scena w sierocińcu. Dobrze, że ten film powstał, ale dobrze by też było, aby widzowie nie hejtowali wszędzie księży po seansie tego filmu. Nie powstał po to by siać ferment. Powstał po to, by pokazać, że księża są ludźmi z wadami, że powinni mieć rodziny i brać pensje jak każdy człowiek. Dobitnie pokazał, że Watykan drwi sobie z katolików. W Kościele zawsze źle się działo, ale po ułożeniu się tego śmiesznego państewka z Hitlerem i Mussolinim zaczęła się degrengolada Kościoła. Wspaniałe kino i niesamowity Robert Więckiewicz. Najbardziej wyrazista postać.
 16. lukaszadler30

  Piesek pod choinkę (2016) A Puppy for Christmas

  Nuda aktorzy sztuczni
 17. gonej123

  Kler (2018)

  Nie dość że za darmo to jeszcze taki narzeka lol
 18. Przejście / The Passage - S01E06 - I Want to Know What You Taste Like Produkcja opowiada historię agenta FBI, który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa. W książkowej trylogii autorstwa Justina Cronina wirus ten powodował powstanie podobnych do wampirów istot, które opanowały planetę.
 19. Przejście / The Passage - S01E05 - How You Gonna Outrun the End of the World? Produkcja opowiada historię agenta FBI, który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa. W książkowej trylogii autorstwa Justina Cronina wirus ten powodował powstanie podobnych do wampirów istot, które opanowały planetę.
 20. Przejście / The Passage - S01E04 - Whose Blood is That? Produkcja opowiada historię agenta FBI, który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa. W książkowej trylogii autorstwa Justina Cronina wirus ten powodował powstanie podobnych do wampirów istot, które opanowały planetę.
 21. Przejście / The Passage - S01E03 - That Should Never Have Happened to You Produkcja opowiada historię agenta FBI, który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa. W książkowej trylogii autorstwa Justina Cronina wirus ten powodował powstanie podobnych do wampirów istot, które opanowały planetę.
 22. Przejście / The Passage - S01E02 - You Owe Me a Unicorn Produkcja opowiada historię agenta FBI, który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa. W książkowej trylogii autorstwa Justina Cronina wirus ten powodował powstanie podobnych do wampirów istot, które opanowały planetę.
 23. Przejście / The Passage - S01E01 - Pilot Produkcja opowiada historię agenta FBI, który ma za zadanie chronić młodą dziewczynę będącą obiektem eksperymentów rządowych dotyczących tajemniczego wirusa. W książkowej trylogii autorstwa Justina Cronina wirus ten powodował powstanie podobnych do wampirów istot, które opanowały planetę.
 24. Na rajskiej wyspie zostaje zorganizowany obóz dla małżeństw. Beztroski wypoczynek niespodziewanie zamienia się w desperacką walkę o przetrwanie. W pobliżu pojawia się bowiem sześciogłowy rekin.
 25. NickTrolo

  Granica (2018) Gräns

  Dawno, dawno temu na przystani promowej pracowała bardzo, ale to bardzo brzydka celniczka. W wolnych chwilach Tina chodziła boso po lesie, a do snu czytała kryminały Lisy Marklund. Nie miała szczęścia w miłości, a jej ojciec chorował na amnezję. Za to w pracy była bardzo doceniana, bo umiała wykryć przemycany alkohol (podając dokładną liczbę butelek, zanim jeszcze torba delikwenta została otwarta), a nawet wyczuwała złe zamiary kontrolowanych osób. Pewnego dnia przed jej stanowiskiem stanął jednak tajemniczy mężczyzna, którego zamiarów nie umiała rozpoznać. Był to bez wątpienia facet ze skłonnością do... trollowania.
 26. Historia związku księcia Harry'ego z Meghan Markle, od ich pierwszego spotkania z inicjatywy znajomych, przez romans, który udało im się utrzymać w tajemnicy, po oficjalne ogłoszenie zaręczyn księcia z rozwiedzioną amerykańską aktorką.
 27. Film dokumentalny skupiający się na postaci papieża Franciszka oraz na jego pontyfikacie.
 28. wlodek79

  Diabelski rytuał (2018) El pacto

  Przez nogę i znowu mogę
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×